wordpress hosting

WordPress webhosting: vytriedili sme pre vás tie najlepšie

Naposledy pridané
wordpress sablony
 • WordPress šablóny: všetko čo o nich potrebujete vedieť
 • Webhosting pre firemnú stránku
 • Webhosting pre firemnú stránku: Ktorý je ten najlepší?
 • zakaznik vyberajuci si webhosting
 • Ako si vybrať webhosting: všetko, čo musíte vedieť
 • webhouse hosting
 • Webhouse Web Hosting a všetko čo o ňom potrebujete vedieť
 • Kategórie článkov
 • Doména
 • Webhosting
 • Wordpress
 • Často prehliadnutý, ale jeden z kľúčových komponentov každej úspešnej stránky je práve web hosting, v tomto prípade WordPress webhosting. Vybraním toho správneho môžete veľmi ľahko eliminovať problémy, ktoré by vás v budúcnosti čakali v prípade vybratia nekvalitného, ako napr. pomalá stránka, dlhá odozva servera, slabý a málo nápomocný online support, neprehľadný admin panel atď…

  Obsah článku

  Čím sa líši webhoting pre wordpress od bežného hostingu?

  Akýkoľvek hosting môže podporovať WordPress, no nie každý naňho môže byť tak silno optimalizovaný a prispôsobený. Takže každé rozhodnutie poskytovateľa hostingu sa sústreďuje na najlepší chod a vyladenosť vašej WordPress stránky, keďže každé CMS potrebuje trošku niečo iné.

  Spravidla na ňom máte rovno predinštalovaný wordpress, čiže nepotrebujete nič nastavovať len si zadáte vaše prihlasovacie údaje a môžete sa pustiť do tvorenia obsahu. Dokonca niektoré hostingy automaticky aktualizujú váš wordpress miesto vás, aby zaistili čo najväčšiu bezpečnosť vašej stránky voči nechceným výpadkom.

  Výhody webhostingu pre WordPress

  Vďaka serverom, ktoré sú vyladené špecificky pre wordpress, mali by zvládnuť väčší nápor návštevníkov, a taktiež by mal eliminovať výpadky servera.

  webstranka wy.sk ponuka sluzieb
  screenshot zo stránky wy.sk

  WordPress hosting od: wy.sk

  Jeden z našich obľúbených poskytovateľov web hostingu o ktorom si môžte prečítať aj našu podrobnú recenziu jeho hostingov ktorý nesklame ani keď ide o wordpress. Ponúka flexibilné plány ozaj pre každého.

  Najväčšie výhody:

  1. neobmedzený počet e-mailových schránok, databáz alebo FTP účtov
  2. zmena parametrov servera podľa potrieb
  3. úložisko WY Drive
  4. predinštalované základné pluginy
  wy.sk hosting baliky
  Pozrieť ponuku – screenshot zo stránky wy.sk

  WY WordPress Hosting

  Vďaka ich najlacnejšiemu balíku už od 1,99€ / mesiac môžete mať pohodlný hosting s priestorom 5 GB, čo veľmi slušne postačí pre začínajúce weby, alebo dokonca pre pokročilé veľké blogy, aj prezentačné stránky.

  👉 objednať webhosting

  WY WordPress Hosting Extra

  Hosting už pre väčšie webstránky ponúka skvelý pomer cena/výkon vďaka jeho cene 3,99 € / mesiac s úložiskom 15 GB, a ako bonus vám pribalia 2 GB WY Drive. Jedinou jeho potencionálnou nevýhodou môže byť to, že na tomto web hostingu môžete mať stále iba jednu doménu a 2 presmerovania.

  👉 objednať webhosting

  WY WordPress Hosting Multi

  Opäť jeho cena veľmi prívetivá oproti zvyšnej konkurencie na Slovensku. A čo hodnotíme veľmi pozitívne, že možnosť si vybrať počet domén a platiť len zato, čo reálne využijete.

  Hosting ponúka zdieľaný priestor pre všetky domény 100 GB a s prihodením WY Drive-om o veľkosti 10 GB. Začína na 5-tich doménach s cenou 4,99€ / mesiac a vyšplhá sa až na 12,99€ / mesiac pre 30 domén.

  👉 objednať webhosting

  webstranka websupport.sk hosting
  screenshot zo stránky websupport.sk

  WordPress hosting od: websupport.sk

  Ak vám ide o skvelú podporu, prehľadný admin panel, a nevadí vám si trošku za tieto funkcie priplatiť, máme web hosting presne pre vás. Trošku drahší a menej flexibilný výber, no má čím zaujať. Jeden z faktorov je aj jeho udávaná rýchlosť 212 ms, čo je podľa ich grafov iba o 86 ms pomalší ako svetový leader vo wordpress hostingoch WP Engine, ale stále viac ako dvojnásobná rýchlosť oproti SK konkurentovi č.2, ktorý v ich teste dosiahol 574 ms.

  Websupport ponúka špičkový web hosting pre wordpress no ani jeho ostatné zdieľané web hostingy nie sú na zahodenie o ktorých si u nás máte možnosť prečítať recenziu.

  Najväčšie výhody:

  1. 14-dňová záloha
  2. neobmedzený počet e-mailových schránok, databáz alebo FTP účtov
  3. 5 tém pre wordpress zadarmo
  4. predinštalované základné pluginy
  websupport.sk wordpress hosting baliky
  Pozrieť ponuku –  – screenshot zo stránky websupport.sk

  Základ

  Základný wordpress webhosting od websupportu ponúka dostatočné úložisko až 15 GB s jednou doménou, spárovaná spolu s ich rýchlymi servermi a topkovým supportom nám príde ich cena 4,85€ / mesiac adekvátna.

  👉 objednať webhosting

  Štandard

  Odporúčame vám začať s balíčkom Základ, teda pokiaľ iba migrujete veľký web. A v prípade, že v budúcnosti budete potrebovať pre web hosting s 30 GB, môžete update-núť na Štandard s cenou 7,65€ / mesiac, inak tam žiadny rozdiel nie je, iba veľkosť priestoru.

  👉 objednať webhosting

  Deluxe

  Najväčší hosting pre wordpress od websupportu ponúka 50 GB priestor, čo nám príde trošku menej ako by sme čakali, no predpokladáme, že pri navrhovaní tohto balíčku mysleli skorej na tých čo majú viacero blogov alebo prezentačných webov. Pokiaľ to berieme do úvahy, tak 30 domén je tak akurát.

  👉 objednať webhosting

  Naše záverečné hodnotenie

  Pokiaľ ste niekto, kto sa práve rozbieha s tesným budgetom a každá minca sa počíta, odporúčame vám hosting od wy.sk. Ponúkajú skvelý pomer cena/výkon a sme si istí, že sa naň sťažovať nebudete.

  V prípade, že ste už rozbehnutá firma, agentúra alebo iba väčší blogger, wordpress hosting od websupportu je ako ušitý pre vás. Nebude vás zbytočne zaťažovať nezmyslami, vďaka ktorým sa môžete sústrediť nato najdôležitejšie, a to tvorenie obsahu.

  Mohlo by vás zaujímať

  Prilákajte viac zákazníkov na svoj web vďaka optimalizácií pre vyhľadávače Optimalizovať svoj web 👌